Novinky

Výletní zámeček Sokolí hnízdo

Výletní zámeček (bývalý hotel) Sokolí hnízdo stojí v blízkosti Pravčické brány v národním parku České Švýcarsko.

28.8.2017

Zobrazit celý článek

Značená cyklotrasa

Objevte během pobytu u nás jednu z nejkrásnějších projížděk na kole v České republice. Překvapí Vás, na jaká místa po cestě narazíte!

26.7.2017

Zobrazit celý článek

Indiánská vesnička Rosehill

Indiánská vesnice v Růžové na Děčínsku přibližuje život prérijních indiánů. Uvidíte zde dobově zařízená týpí, indiánské oblečení, hračky, zbraně i hudební nástroje. Můžete si zkusit lukostřelbu, hod oštěpem a tomahawkem. Každou sobotu je pak na programu show s indiánskými tanci, písněmi a divadlem.

8.7.2017

Zobrazit celý článek

Děčín

Děčín se rozkládá v široké kotlině na obou březích Labe. Z jedné strany se tyčí monumentální zámek, z druhé skála zvaná Pastýřská stěna s výletní restaurací. Severně od města se řeka zavrtává do pohádkové krajiny Labských pískovců, v okolí objevíte také řadu rozhleden v čele s Děčínským Sněžníkem.

19.6.2017

Zobrazit celý článek

Děčínský zámek

Navštivte nedaleký Děčín a jeho majestátní zámek, který se tyčí nad řekou. Spolu s parkem a přilehlými objekty je krásným místem pro výlet.

21.5.2017

Zobrazit celý článek

Plavba na lodi

Labská plavební společnost Vás zve na výlety lodí po Labi z Ústí nad Labem, nebo Děčína, směr Hřensko, Bad Schandau a Drážďany.

30.4.2017

Zobrazit celý článek

Naučná stezka Okolím Hřenska

Znáte již všechny krásy naší země? Hřensko Vás jistě příjemně překvapí svou pěší stezkou, která spojuje dokonalé přírodní úkazy!

20.4.2017

Zobrazit celý článek