Zjistit dostupnost

Hotel Mezní Louka – hotel v Hřensku, České Švýcarsko

Hotel Mezní Louka

Rezervujte napřímo a jako bonus získáte :

✓ Parkování v areálu hotelu

✘ rezervující na Booking.com platí 6 za stání osobního vozidla

✓ Garanci nejlepší ceny 

 nikoliv na Booking.com

Hotel v Českém Švýcarsku nabízí komfortní ubytování v 20-ti pokojích s možností až dvou přistýlek. Každý pokoj disponuje internetovým Wi-Fi připojením rovněž tak celý objekt. Hotelovým hostům rezervujícím napřimo (bez pomoci zprostředkovácích portálů) je k dispozici parkování přímo před hotelem na nehlídaném parkovišti zdarma, návštěvníkům Národního parku slouží toto parkoviště za poplatek 150 CZK.

Hotelová restaurace Vám nabídne nevšední gastronomický zážitek. Čerstvé a kvalitní suroviny jsou pro nás základem.

Okolí Hřenska skýtá mnoho nevšedních přírodních zážitků. Neobjevená příroda Národního parku České Švýcarsko dostane každého z Vás. Skalní věže, brány, stěny, rokle - to vše a mnohem víc můžete v parku objevit. Vydejte se na Pravčickou bránu nebo se projeďte na lodičce po Edmundově soutěsce či Divoké soutěsce - bude to zážitek!

Novinky

Výletní zámeček Sokolí hnízdo

Výletní zámeček (bývalý hotel) Sokolí hnízdo stojí v blízkosti Pravčické brány v národním parku České Švýcarsko.

28.8.2017

Zobrazit celý článek

Značená cyklotrasa

Objevte během pobytu u nás jednu z nejkrásnějších projížděk na kole v České republice. Překvapí Vás, na jaká místa po cestě narazíte!

26.7.2017

Zobrazit celý článek

Indiánská vesnička Rosehill

Indiánská vesnice v Růžové na Děčínsku přibližuje život prérijních indiánů. Uvidíte zde dobově zařízená týpí, indiánské oblečení, hračky, zbraně i hudební nástroje. Můžete si zkusit lukostřelbu, hod oštěpem a tomahawkem. Každou sobotu je pak na programu show s indiánskými tanci, písněmi a divadlem.

8.7.2017

Zobrazit celý článek

Děčín

Děčín se rozkládá v široké kotlině na obou březích Labe. Z jedné strany se tyčí monumentální zámek, z druhé skála zvaná Pastýřská stěna s výletní restaurací. Severně od města se řeka zavrtává do pohádkové krajiny Labských pískovců, v okolí objevíte také řadu rozhleden v čele s Děčínským Sněžníkem.

19.6.2017

Zobrazit celý článek

Děčínský zámek

Navštivte nedaleký Děčín a jeho majestátní zámek, který se tyčí nad řekou. Spolu s parkem a přilehlými objekty je krásným místem pro výlet.

21.5.2017

Zobrazit celý článek

Plavba na lodi

Labská plavební společnost Vás zve na výlety lodí po Labi z Ústí nad Labem, nebo Děčína, směr Hřensko, Bad Schandau a Drážďany.

30.4.2017

Zobrazit celý článek

Naučná stezka Okolím Hřenska

Znáte již všechny krásy naší země? Hřensko Vás jistě příjemně překvapí svou pěší stezkou, která spojuje dokonalé přírodní úkazy!

20.4.2017

Zobrazit celý článek